Ktorý blog sa oplatí sledovať, ak chceš mať lepší marketing na webe?

Asi sa zhodneme na tom, že stagnácia je predzvesťou pádu. To, že si na webe, ešte neznamená, že Tvoja práca skončila a od teraz sa budú objednávky hrnúť jedna radosť, jedna za druhou, ako pečené holuby – rovno do pusy. Aktívne pracovať so svojou stránkou, byť aktívny na sociálnych sieťach, používať emaily, ako marketingový kanál, dá určite zabrať a vyžaduje si zhromažďovanie vedomostí, ktoré treba zavádzať do praxe. Kde však brať rozumy na SEO a marketing, keď školské poučky už nefungujú? Čítaš niektorý marketingový blog? Ak nie, tu ich nájdeš hneď niekoľko.


Na slovensku máme niekoľko naozaj šikovných firiem, ktoré sa venujú online marketingu. Ich blogy sa oplatí sledovať, takže odporúčam, prihlásiť sa aj na odber ich emailov, aby Ti neušla ani jedna rada, ktorá by mohla Tvoj biznis posunúť o ďalší krok ďalej.

Marketingový blog od:

Pizza SEO
Firma fungujúca v online prostredí už od roku 2006 s bohatými skúsenosťami. Ich blog Ti pomôže pozrieť sa na dáta, novinky v SEO svete i najnovšie technológie z nadhľadu.

Paravan interactive
Najnovšie informácie o online marketingu nájdeš práve v blogu od Paravanov. Len za október prispeli šiestimi novými hodnotnými článkami.

TRIAD advertising
Oceňovaná a úspešná reklamná agentúra so zaujímavými inšpiratívnymi článkami. Od koho iného sa učiť, ak nie práve od tých úspešných?

Visibility
Internetová marketingová agentúra, ktorá priam srší množstvom kvalitných článkov. Tu vždy nájdeš inšpiratívny blog, ktorý Ťa nakopne k lepším výkonom.

Clipsan
Česká stránka a blogy hlavne o email marketingu. Absolútna nutnosť pre tých, ktorí posielajú, alebo len chcú začať posielať emaily svojim zákazníkom a fanúšikom.

Ktoré blogy sleduješ Ty? Daj nám vedieť v komentároch.

V EXO hostingu má na starosti marketing, povedané laicky - má heslá ku všetkým sociálnym sieťam. Dieťa prvej počítačovej generácie a mimo práce hudobník.