Novinky v EXO hosting – December 2015

Pripravili sme pre Vás prehľad noviniek, ktoré sa u nás udiali za posledné týždne. Berte to ako Vianočné darčeky a my dúfame, že sa vám budú naše novinky páčiť.

Databázové servery

Vynovili sme naše databázové servery. Od teraz môžete mať až 50 pripojení na databázu z webu, čiže dvojnásobok doterajšieho stavu.

E-maily

Zvýšili sme maximálnu veľkosť jedného e-mailu. Teraz máte k dispozícii až 100MB a to vo všetkých nových balíkoch s označením X! Len pre poriadok, to, že môže mať e-mail 100MB neznamená, že môžete poslať 100MB prílohu. Treba rátať aj s rezervou, keďže kódovanie samotného emailu pri posielaní takej veľkej prílohy môže zabrať aj niekoľko MB.

Let’s Encrypt

Pripravili sme pre vás jednoduchú inštaláciu pre zabezpečenú komunikáciu medzi webstránkou a jej návštevníkmi – SSL certifikát Let’s Encrypt. Mimoriadne dôležité hlavne pre eshopy. Navyše je to zadarmo. Viac sa dočítate v článku od nášho markeťáka Vlada.

PHP7

Vo svete internetu sa deje veľká vec. Nové PHP 7 je tu a hoci ťažko predpokladať, aký rýchly nástup bude mať, jedno je isté – stránka napísaná v PHP 7 bude rýchlejšia a to minimálne dvojnásobne oproti PHP 5.6! Chvíľu bude trvať, kým ju začne plne podporovať napríklad WordPress aj s pluginmi, ale to je celkom logické.
Náš supporťák Ľuboš vraví, že „Hlavná vec je, že prerobili kopec Fatal error na warningy. To bude mať najväčší vplyv na koncového užívateľa. Pri fatal errore kľakne celá stránka, pri warning vypíše len chybu a web ide.“
Kto má záujem, viac o novinkách v PHP 7 sa môže dozvedieť na stránke: http://php.net/manual/en/migration70.new-features.php
Zaujímavé porovnávacie infografiky nájdete tu: http://www.zend.com/en/resources/php7_infographic

Vianočná súťaž

Práve prebieha Vianočná súťaž o novučičký smartfón Lenovo A536 a hosting na jeden rok. Viac podrobností nájdete na našej facebook stránke https://www.facebook.com/Exohosting.sk.

Dovoľte nám ešte zaželať vám krásne sviatky a úžasný rok 2016. Aký bude rok 2016 u nás v EXO hostingu? Nechajte sa prekvapiť, ale vedzte, že máme v pláne veľké novinky 🙂

V EXO hostingu má na starosti marketing, povedané laicky - má heslá ku všetkým sociálnym sieťam. Dieťa prvej počítačovej generácie a mimo práce hudobník.