Súťaž o služby v hodnote 1000€!

Rozhodli sme sa sponzorsky podporiť ďalší zaujímavý projekt tým, že mu poskytneme virtuálny server s najvyššími parametrami na 1 rok zadarmo. Naše virtuály bežia na optimalizovanom súborovom systéme (ZFS), ktorý je vo väčšine prípadov výkonnejší ako enterprise SSD disky.

Nechcete sa zúčastniť sútaže?  Dajte možnosť vaším známym  – zdieľajte a likujte !
www.facebook.com/Exohosting.sk

Súťaž o virtuálny server
Súťaž o virtuálny server

 

Podmienky súťaže:

– Do súťaže môžete prihlásiť slovenský, neziskový a spoločensky prínosný projekt, ktorý takýto vyšší štandard hostingu naozaj potrebuje.
– Súťaže sa môžete zúčastniť tým, že nám do komentáru k tejto súťaži na našom facebooku (http://on.fb.me/1dOeP3I) napíšete krátke info o Vašom projekte, priložíte linku s bližšími informáciami a zároveň dáte zdieľať túto súťaž. Víťaza určí najvyšší počet lajkov projektu v komentároch. Prihlasovať projekty a hlasovať za ne môžete až do 30.6.2015 do 12:00.
– Vyhradzujeme si právo na vylúčenie súťažiaceho projektu, ktorý nebude spĺňať podmienky na účasť v súťaži.

Cena hostingu na virtuálnom serveri môže byť až 1000€ ročne, tak neváhajte, zdieľajte a zbierajte lajky pre Váš projekt.

Naše virtuálne servery sa dajú objednať tu: www.exohosting.sk/virtualne-servery

V EXO hostingu má na starosti marketing, povedané laicky - má heslá ku všetkým sociálnym sieťam. Dieťa prvej počítačovej generácie a mimo práce hudobník.