Nikto si nepamätá adresu Vašej webstránky či emailu?

Určite ste sa s tým už stretli. Napriek obrovskému vypätiu síl, mozgovým závitom nastaveným na najvyšší výkon a polhodinovou meditáciou, si nemôžete ani za ten svet spomenúť na emailovú adresu svojho kamaráta, či tej krásnej slečny zo sobotnej noci. Na vine môže byť okrem nepatričného životného štýlu aj naozaj ťažko zapamätateľná emailová, či webová adresa. Samozrejme rozprávam z vlastnej skúsenosti, keďže moja súkromná adresa má 12 písmen, dve z nich sú zdvojené a hoci končí koncovkou .com, tak som si istý, že aj všetky ostatné koncovky sú voľné.  Aby ste sa vyhli tomu, že si Vašu adresu ľudia nebudú pamätať, mám pre Vás dve rady.

Odlišnosť je určite jedným z hlavných faktorov ľahkej a rýchlej zapamätateľnosti. Samozrejme ani s tou odlišnosťou to netreba preháňať a nájsť si zlatú strednú cestu. Momentálne sú na trhu nové generické domény s ľahko zapamätateľnými koncovkami a je vysoká pravdepodobnosť, že na rozdiel od už zavedených koncoviek ako sú .com, .sk, či .net, je tá „Vaša“ doména ešte stále voľná.

Jednoduchosť  názvu domény umožňujú nové koncovky ktoré prišli v poslednom čase na trh. Sú to domény ako napríklad GURU, .EMAIL, .XYZ, .CLUB, EMAIL, .WTF, .LINK, či .TOP. Práve teraz máte obrovský priestor pre Vašu fantáziu a môžete si nájsť doménu, ktorá Vám budete verne slúžiť dlhé roky.

Tip:

Do pozornosti Vám dávame momentálnu akciu na doménu .TOP, ktorá je do 31. decembra 2015 za zvýhodnenú cenu 1,60€ bez DPH (1,92€ s DPH) na celý rok. Objednať si ju môžete na našej webstránke http://www.exohosting.sk/domeny. Do objednávky nezabudnite pripísať kód pre zvýhodnenú cenu 15AQYXTGFC.

zaregistrujte si originálnu adresu

V EXO hostingu má na starosti marketing, povedané laicky - má heslá ku všetkým sociálnym sieťam. Dieťa prvej počítačovej generácie a mimo práce hudobník.