Tento rok nič lepšie študentov nečaká!!!

exo,hosting,student,zlava
exo,hosting,student,zlava

Leto, teplo, dovolenky a prázdniny… Toto všetko je už za nami. Niektorí ešte oddychujú a niektorí už majú nový školský rok. Tento mesiac sme pripravili špeciálnu študentskú akciu! Možnosť ako sa prezentovať pre tých, ktorí chcú makať na vlastných projektoch, chcú písať blog, mať osobnú stránku alebo prezentovať verejne svoje portfólio. Viac info na www.exostudentom.sk.

 

Okrem najnovšej študentskej zľavy, Exo podporuje mladých aj:

exo,hosting,student,zlava
exo hosting

Presne preto som rada, že môžem pracovať vo firme, ktorá podporuje mladých rôznymi spôsobmi a nie je jej osud a sny študentov ľahostajný. Sama som študentka a teším sa, že sme vytvorili takúto perfektnú možnosť, ako za pár eur študentom ponúknuť web hosting aj doménu. Doslova za jeden pár eur! Čo je lepšie? Ja sama zvažujem, že si vybavím web hosting s doménou v Exo hosting-u, pretože sa to naozaj oplatí! Každý rád nejaké tie peniažky ušetrí a najviac určite študenti!

Jedno euro za európsku doménu, takže sa rozbehneš vo veľkom! Prečo používať len .sk koncovku, keď ti ponúkame .eu a k tomu ešte aj hosting za 1 euro? 2 eurá za kompletný balíček služieb! Neuveriteľné, ale je to tak!

 Takže Vás vyzývam milí študenti! Využite túto akciu kým máte možnosť, pretože nič lepšie Vás určite tento rok nečaká! 😉

Exoman má najširší záber tém, keďže píše rukami exákov :)