Vlastnoručne vlastná stránka, e-shop alebo blog!

U nás v Exo sa snažíme pochopiť Vaše potreby a želania. Uvedomujeme si, že každý náš zákazník je iný a každý vyžaduje rozličné služby. Jedno ale majú všetci spoločné. Každý si chce ušetriť čas, peniaze a zbytočnú prácu.

Na konci júna sme pre Vás spustili Beta verziu auto installerov, po slovensky auto inštalerov. Je to automatická inštalácia systémov na tvorbu stránok, ako sú napríklad Joomla, WordPress, Prestashop, Drupal. V preklade do laickejšej reči to znamená, že ak nie ste programátorsky zdatný, nemáte záujem zbytočne mínať peniaze a viete čítať, dokážete si sami bez problémov vytvoriť vlastnoručne e-shop, blog alebo galériu. Jednoducho si navolíte akúkoľvek stránku podľa Vašich potrieb a predstáv. Auto installery Vám prinášame ku všetkým webhostingovým balíčkom úplne zadarmo. Samozrejme, že každý balíček sme plne optimalizovali, aby auto installery fungovali rýchlo  a bez akýchkoľvek komplikácií. Dokonca sme pre Vás pripravili video ako na to:

 

Teraz máte možnosť zakúpiť si Neobmedzený hosting so 40 % zľavou, na ktorom auto installery bežia úplne perfektne! 😉

Viac info o  redakčných systémoch:

Joomla je systém vhodný pre tvorbu jednoduchých osobných stránok, ako aj zložitejších webov. Je to jeden z najrýchlejších spôsobov pre tvorbu internetovej stránky.

WordPress je redakčný publikačný systém na tvorbu webu. Môžete si vytvoriť blog, osobnú stránku alebo akúkoľvek stránku s iným zameraním. Tento CMS sa v posledných rokoch stal všeobecne najpoužívanejším systémom.

Prestashop /Magento/ Opencart sprostredkujú tvorbu e-shopu – internetového obchodu. Všetky fungujú na podobnom princípe, ale každý z nich je výnimočný v niečom inom. V Opencart si môžete vytvoriť neobmedzené množstvo kategórií, produktov, výrobcov. Magento je najnovší systém internetového obchodovania a vyniká využívaním najmodernejších technológií. Prestashop má menšie nároky na hosting na rozdiel od iných a pritom nestráca na funkcionalite.

Drupal je systém pre tvorbu webstránok, ktorý vyhovuje najmä náročnejším používateľom. Môžu si ho upraviť podľa svojich potrieb pomocou rôznych modulov či rozšírení alebo doprogramovať vlastné komponenty. Stránky v ňom vytvorené prezentujú blogy, firemné či korporátne stránky (napr. whitehouse.gov, data.gov.uk).

Coppermine je jednoduchý systém na vytváranie vlastnej galérie fotiek a obrázkov, ktoré chcete zdielať s ostatnými. Ak si chcete vytvoriť osobné portfólio prác, tak s Coppermine to ide jednoducho a rýchlo.

PhpBB je redakčný systém určený na vytvorenie diskusného fóra. Je neobmedzený pri tvorbe kategórií a fór. K dispozícií je v množstve rôznych jazykov. Jeho prioritou pri budovaní je bezpečnosť a má široké možnosti vyhľadávania.

Ak si stále neviete vybrať, ktorý z CMS je pre Vás najlepší, viac info o jednotlivých systémoch nájdete na http://www.exohosting.sk/hosting-pre-cms . Kto u nás ešte nemá webhosting môže si ho jednoducho a rýchlo zriadiť  na našej stránke .

Exoman má najširší záber tém, keďže píše rukami exákov :)