Prichádza ochrana – SiteLock!

Minule som písal o e-shope. Avšak zabudol som spomenúť jednu naozaj dôležitú vec a súčasť internetového podnikania – ochranu!

O tom, aké je to ľahké si spraviť pekný internetový obchod sme si napísali minule. Bol som nadšený, že sa mi ho podarilo spustiť a že aspoň ako tak vyzeral. Úplne som však zabudol na jednu naozaj podstatnú vec a to zabezpečenie môjho malého internetového obchodíka. Ako teda ochrániť seba a hlavne zákazníkov pred hamižnými ľuďmi, ktorí si brúsia zuby na súkromné či finančné údaje Vás či Vašich zákazníkov?

SiteLock ExohostingČo sa udialo dnes keď som prišiel do práce? Dostala sa mi do uší novinka, že od dnes poskytujeme nový produkt a to konkrétne zabezpečenie pre malé a stredne veľké podniky – SiteLock! Ako blesk z čistého neba práve keď som premýšľal o zabezpečení stránky. Pozrime sa teda na to, čo Vám tento produkt ponúka a aké je jeho využitie.

Čo je asi najdôležitejšie, je ochrániť vašu stránku pred hackermi a ochrániť tak vaše údaje, ktoré na stránke zbierate. V tejto dobe sa dá do nezabezpečenej stránky preniknúť veľmi jednoducho a tak isto ľahko na ňu nainštalovať škodlivý malware (vírusy, červy, spyware…). Preto je naozaj dôležité zabezpečiť si svoju stránku softvérom na to určeným.

Prečo je ale tento software určený hlavne pre malé a stredné firmy? Lebo tie sú najzraniteľnejšie, majú väčšinou slabé zabezpečenie a málo financií na to, aby si zabezpečili svoje podnikanie. Zaujalo Vás to už teraz a chcete vedieť čo takýto špás stojí? Budete veľmi milo prekvapený -> Tu si pozrite cenník!

Čo si však vaša stránka nemôže dovoliť je jej zablokovanie, nedostupnosť či nebodaj, že by sa ocitla na blackliste webových stránok!

A toto sa pri zlom či nijakom zabezpečení môže jednoducho stať. Hacker Vám vie jednoducho poškodiť stránku, spraviť ju nedostupnou či inak do nej zasiahnuť. Toto však je len jedna časť problému. Ak to napríklad google crawler („pavúk“ ktorý behá po internete a indexuje webové stránky) zistí, že Vaša stránka alebo Váš e-shop nie je zabezpečený pred ukradnutím finančných či osobných údajov Vašich zákazníkov, okamžite Vás v tom lepšom prípade „len“ posunie vo výsledkoch vyhľadávania o dobrých pár miest nižšie, v tom horšom prípade Vás zaradí na blacklist a Vašu stránku zobrazovať vôbec nebude. A toto je presne tá vec, ktorú si malí a strední podnikatelia nemôžu dovoliť lebo na svojej web stránke či e-shope sú často prakticky závislí.

Čo sa s tým teda dá spraviť je zadovážiť si systém, ktorý zaobstará bezpečnosť a ešte niečo navyše.
SiteLock poskytuje komplexnú ochranu a zabezpečenie Vašej stránky. Čo teda dokáže?

 

– poskytuje PCI certifikát ochrany, ktorý sa vyžaduje pri e-shopoch

– blokovanie nežiadúcich návštev a nebezpečných požiadaviek

– ochrana pred malware a spamom

– identifikácia „backdoor“ súborov a ich okamžitá eliminácia

– možnosť blokovania konkrétnych IP adries či konkrétnych krajín

– ochrana pred ukradnutím Vášho jedinečného obsahu stránky

– ochrana pred škodlivými automatickými botmi

– inštalácia na 1-klik!

Zhrnutie!

Ak chcete nie len ochrániť svoj web ale ho dokonca aj zlepšiť tak SiteLock je tu presne pre Vás. Veľa ochrany, veľa bonusov za veľmi slušnú cenu. Dovolím si tvrdiť, že od nás za NAOZAJ Veľmi slušnú cenu! <- klik 🙂
Takže nebojte sa ochrany, lebo s ochranou je to bezpečnejšie, uvoľnenejšie a výhodnejšie!

Exoman má najširší záber tém, keďže píše rukami exákov :)