Pripravte sa… Multihosting je tu!

Od dnešného dňa sme pre Vás sprístupnili dlho pripravovanú a očakávanú službu Multihosting a radi by sme Vám predstavili jej výhody a využitie. Prečo je Multihosting tak žiadaná a využívaná služba? Poďme to spolu zistiť.

Čo to ten Multihosting vlastne je? Multihosting blog exohosting

Multihosting je niečo ako prehľadná zložka pre všetky vaše dokumenty. Jednoducho, je to balíček do ktorého si môžete zbaliť všetky Vaše domény. Áno, toto je trochu laickejší opis ale myslím, že si všetci rozumieme. No pre poriadok trochu technickejšie. Pri zakúpení balíčka Multihosting si zvolíte všetky parametre ako pri službe Puzzle Hosting – navolíte si priestor pre Váš web, pre Vaše e-maily, pre ostatné potrebné veci a tento zvolený priestor si ďalej už spravujete podľa seba. V čom je ale rozdiel od Puzzle Hostingu? Je to ten, že tento priestor môžete kedykoľvek zaplniť ďalšími doménami, čo nie je pri iných balíčkoch možné. Môžete tak spravovať všetky Vaše domény cez jeden účet, na jednom FTP priestore.

Zakúpili ste si ďalšiu doménu? Jednoducho si ju pridáte do balíčka Multihosting a do cca 15 minúť je aktívna!

Ako ho najefektívnejšie využiť a čo sú tie výhody?

1.  Táto služba umožňuje spravovať viacero domén v jednom balíčku, a preto ho najefektívnejšie a najlepšie využijú tí, ktorí majú a spravujú viacero domén.

Je to jednoduché – čím viac máte domén, ktoré samostatne spravujete, tým viac sa Vám Multihosting oplatí.

2. Šetrenie a šetrenie. Samozrejme ide o Vašu finančnú úsporu, keďže nebudete musieť platiť hosting každej jednej doméne zvlášť ale budete mať pre všetky jeden hosting a jednu faktúru. Týmto sa dostávame k ďalšej výhode tejto služby a to je ďalšie šetrenie – konkrétne šetrenie Vášho času. Jeden Control Panel, jedna faktúra, jeden krajší život a viac času.

Vďaka centralizácii, čo vlastne Multihosting aj je, už nebudete musieť preklikávať z jednej domény na druhú a oberať sa tak o čas s rodinou, pivom alebo niečim, čo Vás robí šťastným. V samej podstate je to  Balíček plný šťastia.

Pár čísel pre predstavu

Pri zvolení 5000 MB priestoru pre web a 5000 MB pre e-maily a využití balíčka na  20 domén. Pri tejto konfigurácii Vás Multihosting bude stáť prevádzka jednej domény len 0,3€/mesačne !

Pripravili sme si pre Vás však jednu špecialitu!

Vytvorili sme pre Vás špeciálne dve možnosti využitia a správy tohoto balíčku:

  1. možnosť vytvorenia osobitných priestorov pre každú Vašu doménu 
    Táto možnosť sa odporúča hlavne pre ľudí, ktorí dávajú spravovať svoje domény viacerým webmásterom – tí týmto pádom dostanú samostatné prístupy.
  2. možnosť vytvorenia jedného veľkého zdielaného priestoru cez alias, kde je všetko zdielané dohromady v jednom veľkom celku
    Táto možnosť sa však odporúča hlavne pre webmasterov, ktorí tak dostanú možnosť editovania všetkých domén naraz.

Multihosting exohosting blog

Takže aký je záver?

 

Balíček Multihosting by som každopádne odporučil ľuďom, ktorí spravujú viacero web stránok a chcú si ušetriť ako čas tak aj peniaze. Nemusia to byť však len jednotlivci. Ak poznáte viacero ľudí vo vašom okolí, ktorí majú zakúpenú doménu a hosting myslím, že by stálo za zváženie si spoločne zakúpiť balíček Multihosting a spravovať ich tak všetky naraz a lacnejšie.

  1. VIACERO DOMÉN V JEDNOM BALÍČKU
  2. DVE MOŽNOSTI VYUŽITIA
  3. ZRÝCHLENÁ AKTIVÁCIA NOVEJ DOMÉNY V BALÍČKU
  4. ÚSPORA FINANCIÍ A ČASU

Multihosting je kvalitná služba, ktorú sme pre Vás pripravovali dlhú dobu. Veríme, že tento náš produkt splní Vaše očakávania a Vaša spokojnosť bude odmenou za našu tvrdú prácu. Podrobnosti  a objednávku  nájdete na naších stránkach www.exohosting.sk , www.exohosting.cz

Exoman má najširší záber tém, keďže píše rukami exákov :)