Mať či nemať? Určite mať!

Internet sa stal v poslednej dobe pánom každodenného života. Vždy keď človek niečo hľadá, chce niečo kúpiť mame na Deň matiek, hľadá zľavy na topánky alebo recenzie na reštauráciu, robí to všetko cez Internet. Kto by už v tejto dobe behal po obchodoch s tým, že nevie vlastne čo hľadá? Možno Vás ale prekvapí, že aj v tejto dobe ešte stále existujú firmy, ktoré nemajú vlastnú webstránku a teda prichádzajú o obrovské množstvo výhod – hlavne zákazníkov. Teraz to teda píšem pre Vás, tých čo tú stránku nemáte a mali by ste mať! Prečo?

Internet je prvá vec po ktorej človek siahne ak hľadá, má voľný čas alebo chce nakupovať. A ak Vás na Internete nenájde? To ako by ste ani neexistovali. Vy strácate výhodu, ktorú ostatné spoločnosti majú voči Vám a Vaša konkurencieschopnosť je tým pádom takmer nulová. Nestrácate len výhodu ale hlavne obrovský počet zákazníkov, ktorí hlaďajú produkty už len cez internet, a verte, ten počet veru nie je malý.

eu domeny

„Vaša webstránka je nízkonákladová reklama! Nepotrebujete predražené billboardy či reklamy v časopisoch. Stránka Vás propaguje a je dostupná 24 hodín denne a 7 dní v týždni!“

Internetová stránka utvára image vašej spoločnosti. Ak máte webstránku, dávate tým najavo, že so zákazníkom či klientom mienite komunikovať rýchlo, otvorene a jednoznačne. Máte tam kontakt, všetky potrebné informácie a zákazník si ich dokáže nájsť sám.

eu domeny, dôvera, eu domain, thrust

A hlavne – je to o budovaní dôvery a image. Ak nemáte webstránku, nikto Vám veriť nebude!

Vaša stránka je skvelým nástrojom ako spraviť na zákazníka dobrý prvý dojem. Ak máte dobre graficky a obsahovo spravenú stránku, hovorí to o vašej firme, že tak isto zodpovedne pristupujete aj k vašemu biznisu. Tu však nastáva jedno riziko. Ak Vaša stránka je dizajnový otras, môže a pravdepodobne aj odláka zákazníka. Preto ak chcete mať webstránku pre Vašu spoločnosť a neveríte si, investujte do nej a zverte jej tvorbu radšej odborníkom. Investícia do Vašej internetovaj stránky sa Vám zaručene vráti.

Vyhľadávače denne využívajú milióny ľudíVaši potenciálni zákazníci. Naozaj chcete prísť o takúto možnosť? Iste, môže sa to zdať zložité vytvoriť si webstránku, ale v tejto dobe už existuje množstvo programov na vytváranie webstránok, ktoré nevyžadujú programátorské zručnosti a prácu s nimi zvládne takmer každý. Stačí si len vybrať voľný a vhodný názov pre Vašu stránku, zvoliť si koncovku – doménu (.sk, .eu) a zakúpiť si webhosting (uskladnenie stánky na server). Keďže sa blíži leto a prázdniny, roztrhlo sa vrece s akciami na domény a webhosting.

 

Prečo využívať .EU doménu?

Nebojte sa tejto domény. Jej potenciál rastie každým dňom. Do týchto chvíľ je registrovaných viac ako 3 milióny .eu domén a mesačne pribúda okolo 70 000 nových registrácii!

eu domain, eu domeny, europe union

Doména .eu Vás ukazuje vo svetle, že ste otvorený pre biznis v Európskej únii. Vaša stránka bude zobrazovaná a bude oslovovať potenciálnych zákazníkov v 27 krajinách!
.eu doména ponúka celosvetovú online prítomnosť. Priznajme si, pokúšať sa osloviť zahraničných zákazníkov .sk doménou nemusí byť to pravé orechové. Poniektorí ani netušia čo to znamená. Doména .eu jednoznačne pôsobí dôveryhodnejšie.
Ešte jedna technická výhoda .eu domény. Táto doména má implementovaný DNSSEC protokol, ktorý chráni vašu stránku pred zneužitím.

Tak rýchlo šup objednávať www.exohosting.sk , pre kolegov z čiech www.exohosting.cz .

Exoman má najširší záber tém, keďže píše rukami exákov :)