Prečo sa rozhodnúť pre EXOHOSTING?

Hosting umožňuje, aby vaše webové stránky mohli vidieť užívatelia internetu na celom svete. V skutočnosti má hosting obrovský vplyv na vaše podnikanie. Z toho dôvodu je veľmi dôležitý výber čo najlepšieho poskytovateľa hostingových služieb. Prostredníctvom tohto článku vám poskytneme pár výhod, ktorými sa odlišujeme od iných poskytovateľov.

Máte možnosť si vybrať z viac ako 60. doménových koncoviek, ktoré patria medzi najlacnejšie na trhu. Vieme zabezpečiť registráciu aj koncoviek, ktoré nie sú uvedené v zozname. V prípade, že si objednáte doménu spolu s plateným hostingom, tak cena domény je nižšia ako doména bez hostingu. V rámci tvorby najlepších cien vytvárame rôzne akcie. Nedávno bola ukončená akcia, pri ktorej ste si mohli pri registrácii novej .eu domény uplatniť 60 % zľavu a pri .sk doméne 10 % zľavu. Pridajte sa k nám na Facebooku a môžete sledovať všetky aktuálne akcie. Nedávno sme rozdávali .eu domény ZADARMO. Zákazníci si mohli vypísať objednávku cez našu stránku a prvých 50 variabilných symbolov, ktoré vložili na Facebook do komentára pod oznam, získali .eu doménu na rok zadarmo. Ak sa rozhodnete prejsť k nám od iného poskytovateľa, uhradíme za vás poplatok za zmenu registrátora. U iných poskytovateľov zväčša tento poplatok uhrádza zákazník. Momentálne prebieha akcia v spolupráci s pixmac.sk (e-shop s fotografiami). Vyberte si obrázok alebo ilustráciu a sťahujte ihneď. Kredity Pixmac nepotrebujete, stačí ak použijete náš EXO HOSTING promo kód – pokiaľ chcete získať až 5 ľubovoľných obrázkov z tejto unikátnej galérie a to zadarmo.

Každý zákazník si má možnosť vybrať parametre hostingu podľa vlastných požiadaviek. V ponuke máme Standard hosting, Neobmedzený hosting a v prípade, že vám nevyhovujú parametre spomenutých hostingov, tak si môžete prostredníctvom Puzzle hostingu nastaviť svoje vlastné parametre. Ak si prevediete webhosting od iného poskytovateľa k nám, tak ho získate až na 9 mesiacov zadarmo. Potrebujete väčší výkon? V rámci našich služieb poskytujeme aj virtuálne a dedikované servery.

V prípade akýchkoľvek otázok si môžete na našej stránke nájsť odpovede na najčastejšie otázky, alebo priamo kontaktovať technické či fakturačné oddelenie. Technická podpora je k dispozícii 7 dní v týždni prostredníctvom telefónu, e-mailu a live helpu.

Poskytujeme zľavy až do výšky 40 % prostredníctvom partnerského programu. Každý zákazník má prístup k službám aj z mobilného telefónu. Pre neziskové projekty poskytujeme už takmer 10 rokov sponzoring. Všetky informácie o našich službách a zľavách si môžete prečítať na našej stránke www.exohosting.sk

 

 

Exoman má najširší záber tém, keďže píše rukami exákov :)