Rozdávame .eu domény zadarmo!

Priatelia,

     mnohí z Vás nám na blog@exohosting.sk napísali, že iPAD 2, o ktorý súťažíte s EURid-om je perfektný, a že dúfate, že ho vyhráte. Dnes sme sa rozhodli Vás v súťaži podporiť a to tak, že Vám rozdáme 10 .eu domén celkom zadarmo. Nuž, kto Vám dá dnes niečo zadarmo?;-) My áno!

     Získať .eu doménu zadarmo je celkom jednoduché. Vyberte si Vašu doménu na našej stránke, a napíšte nám sem do komentára variabilný symbol Vašej objednávky. Zároveň ak máte účet na facebooku, kliknite na Páči sa mi to. Rozhodujúce je poradie Vašich komentárov s variabilnými symbolmi, domény rozdáme prvým desiatim.

     Následne Vám upravíme výzvu k úhrade, ak bude v objednávke aj niečo navyše a odpočítame cenu za doménu. Jedna osoba si môže objednať maximálne jednu .eu doménu, doména musí byť objednaná na 1 rok, zadarmo je však len rok prvý. Poradie sa určuje podľa toho v akom poradí napíšete komentáre na tomto blogu.

     Takže milí priatelia, šírte, zdieľajte, získajte .eu doménu, skúšajte šťastie v hre o  iPAD 2! Nezúfajte ak sa Vám doména zadarmo už neujde. Stále ju ponúkame s fantastickou zľavou -60%!

    Veľa šťastia!

Exoman má najširší záber tém, keďže píše rukami exákov :)