Vianočná súťaž s .eu doménou

Milí čitatelia,

     ako sa Vám páči tento iPAD 2? Je skvelý, všakže? Ak sa Vám páči, tak teraz máte možnosť zaradiť sa do žrebovania o túto užitočnú hračku, ktorú do žrebovania venuje spoločnosť EURid. Presnejšie, každý týždeň až do Vianoc spoločnosť EURid vyžrebuje 2 výhercov.

     Súťaž prebieha od 24.11.2011 do 25.12.2012 a žrebovania sa uskutočnia každý týždeň, a to v dňoch 2.12, 9.12., 16.12. a 27.12. 2011. Váš súťažný príspevok bude vždy zaradený do aktuálne nasledujúceho žrebovania. Ak však nevyhráte, nezúfajte. Všetky nevýherné príspevky budú zaradené do veľkého posledného žrebovania dňa 27.01.2012, takže máte dvojnásobnú šancu vyhrať.

    Najdôležitejšie, čo potrebujete urobiť, je zaregistrovať si .eu doménu do 25.12.2011. S našim objednávkovým formulárom je to ľahké ako nikdy predtým, pričom v prípade akýchkoľvek problémov stačí kliknúť na ikonku LiveHelp alebo napísať na support@exohosting.sk. Po úspešnej registrácii je potrebné kliknúť na súťažnú stránku, zodpovedať na tri jednoduché otázky a potom už len čakať, či sa na Vás usmeje šťastie..teda, iPAD 2;-)

     V EXO hostingu si Vás všetkých veľmi vážime a radi by sme Vaše šance na výhru niekoľkonásobne zvýšili. Pripravili sme preto pre Vás famóznu akciu, v ktorej máte možnosť zakúpiť si .eu doménu až s -60% zľavou! Znie to neuveriteľne, ale je to tak. S tak nízkou cenou si môžete zaregistrovať .eu domén koľko len chcete a zaradiť sa tak do žrebovania toľko krát, koľko domén si zaregistrujete.

Všetkým Vám držíme palce!

Váš Exo Hosting

Exoman má najširší záber tém, keďže píše rukami exákov :)