Kategória: Nezaradené

03 nov

Ktorý blog sa oplatí sledovať, ak chceš mať lepší marketing na webe?

by Vlado

Ktorý marketingový blog si prečítať

Asi sa zhodneme na tom, že stagnácia je predzvesťou pádu. To, že si na webe, ešte neznamená, že Tvoja práca skončila a od teraz sa budú objednávky hrnúť jedna radosť, jedna za druhou, ako pečené holuby – rovno do pusy. Aktívne pracovať so svojou stránkou, byť aktívny na sociálnych sieťach, používať emaily, ako marketingový kanál, dá určite zabrať a vyžaduje si zhromažďovanie vedomostí, ktoré treba zavádzať do praxe. Kde však brať rozumy na SEO a marketing, keď školské poučky už nefungujú? Čítaš niektorý marketingový blog? Ak nie, tu ich nájdeš hneď niekoľko.

Čítať ďalej

21 okt

EXOWEB – webstránka rýchlo a bez programovania

by Vlado

EXOWEB logo

Keď som prišiel do EXO HOSTINGu, tak som vedel, že vo firme sa budú musieť udiať niektoré zmeny. Človek z vonku si skôr všimne niektoré veci, ktoré insider často prehliadne. Najlepšie na tom celom je to, že bolo na čom stavať. Výborné technické zázemie, skvelý kolektív plný šikovných ľudí a povesť spoľahlivej firmy uľahčuje prácu a ja som mohol popustiť uzdu fantázii. Najprv sme teda optimalizovali objednávku, následne sme prišli s novými hostingovými balíčkami, ktoré neskromne (ale pravdivo) považujem za najlepšie nie len na našom trhu.

Ďalšia úloha bola megalomanská, stála nás veľa času, ale stála za to. Nová webstránka je moderná, prehľadná, dovolím si povedať, že nadčasová a tým, že sme si ju robili vo vlastnej réžii, je aj ľahko upravovateľná. Popri tom, sme začali pracovať s britskou firmou Basekit na online systéme na tvorbu vlastných stránok a teraz je ten čas predstaviť vám ho. Nazvali sme ho EXOWEB.

Čítať ďalej

19 jún

Súťaž o služby v hodnote 1000€!

by Vlado

Súťaž o virtuálny server

Rozhodli sme sa sponzorsky podporiť ďalší zaujímavý projekt tým, že mu poskytneme virtuálny server s najvyššími parametrami na 1 rok zadarmo. Naše virtuály bežia na optimalizovanom súborovom systéme (ZFS), ktorý je vo väčšine prípadov výkonnejší ako enterprise SSD disky.
Čítať ďalej

Kategória: featured, Nezaradené

15 jún

Správny čas pre doménu .EU?

by Vlado

Doména .eu

Nie je na čo čakať
Jedným zo znakov dnešnej informačnej doby je aj všadeprítomnosť web a e-mailových adries. Niektoré sú dlhé, niektoré ťažko zapamätateľné a niektoré sú vtipné a chytľavé. Bolo by chybou myslieť si, že ak nenájdem to správne doménové meno s našou národnou koncovkou, tak som odkázaný na pomlčky, či rôzne „slovné hračky“. Na trhu je dnes veľa národných domén, ale aj nových generických. Niekde medzi nimi sa nachádza doména .EU a tú môžete u nás mať na jeden rok teraz za akciovú cenu 1,99€ (bez DPH).
Čítať ďalej

Kategória: Domény, featured, Nezaradené

27 apr

DNSSEC

by Richard

Security

DNS je jedným zo základných kameňov fungovania Internetu, ktorý bol vyvinutý už veľmi dávno, keď bol Internet omnoho bezpečnejšie miesto a v dnešnej dobe už preto nie je dostačujúci.
Za účelom zvýšenia bezpečnosti systému DNS bolo vyvinuté rozšírenie DNSSEC, ktoré zabraňuje niektorým typom útokov na bezpečnosť dát. Čítať ďalej

Kategória: Nezaradené, Web hosting

01 okt

Predstavujeme nového partnera Q-invoice!

by Richard

S radosťou Vám predstavujeme nášho nového partnera – online fakturačný systém
Q-invoice.

Q-invoice je jednoduchá online aplikácia pre živnostníkov a malé firmy, pomocou ktorej viete vytvárať a odosielať faktúry Vašim klientom a dodávateľom. Rýchlo a pohodlne. Tromfnite Vašu konkurenciu! Urobte dojem na klientov profesionálne vyzerajúcimi faktúrami ešte dnes. Viac informácií nájdete na stránke nášho partnera: www.q-invoice.sk

Q-invoice faktúry

V spolupráci s novým partnerom sme pripravili pre všetkých našich klientov špeciálny benefit – doživotnú 30% zľavu na akýkoľvek balíček. Stačí, ak pri objednávke zadáte kupón, ktorý ste obdržali v newsletteri. Taktiež ho nájdete aj vo Vašom Control paneli >> v sekcii Akcie.
Okrem platených programov ponúka Q-invoice aj bezplatný program na 30 dní. Vyskúšajte si ho bezplatne a zistite, čo všetko Vám ponúka.

Kategória: Nezaradené